TEAM

TEAM

Stéphanie Angelroth
Algemeen directeur
s.angelroth@fondationfolon.be

Pascale Bourdinon
Directieassistente
p.bourdinon@fondationfolon.be

Corinne Bullaert
Artshop
artshop@fondationfolon.be

Sonia Compas
Administratie
s.compas@fondationfolon.be

Donatienne de Vleeschauwer
Communicatie / Marketing
d.devleeschauwer@fondationfolon.be

Isabelle Douillet-de Pange
Collectie / Culturele programmatie
i.douillet-depange@fondationfolon.be

Julie Detournay
Informatie / Reservatie
info@fondationfolon.be

Géraldine Dresse
Human Resources
g.dresse@fondationfolon.be

Nathalie Fièvé
Kunst & cultuurbemiddeling
n.fieve@fondationfolon.be

Moune Lachapelle
Educatieve werking
m.lachapelle@fondationfolon.be

Luis Nunez Rosa
Logistiek en onderhoud
l.nunez@fondationfolon.be

Pauline Loumaye
Tijdelijke tentoonstellingen
p.loumaye@fondationfolon.be

Allison Michel
Collectiebeheer
a.michel@fondationfolon.be

Ariane Van den Eynde
Financiën
a.vandeneynde@fondationfolon.be

Véronique Vandendorpe
Artshop
artshop@fondationfolon.be

Marie-Esther Verheyen
Publiekswerking
me.verheyen@fondationfolon.be

Sandra Vial
Atelier Folon – Monaco
atelierfolon@monaco.mc

Janny Devriendt
Nederlandstalige museumwerking
j.devriendt@fondationfolon.be

ERECOMITÉ

Volgende personen vereerden de Stichting Folon met hun vriendschap: Valerio Adami, Balthus, Pol Bury, César, Henri Cartier-Bresson, André Delvaux, Lord Yehudi Menuhin, Renzo Piano, Andrée Putman, Jorge Semprun, José Van Dam, Simone Veil.