TEAM

TEAM

Stéphanie Angelroth
Algemeen directeur

s.angelroth@fondationfolon.be

Pascale Bourdinon
Directieassistente

p.bourdinon@fondationfolon.be

Ariane Van den Eynde
Financiën

a.vandeneynde@fondationfolon.be

Géraldine Dresse
Human Resources
g.dresse@fondationfolon.be

Sonia Compas
Administratie

s.compas@fondationfolon.be

Julie Detournay
Informatie / Reservatie

info@fondationfolon.be

 

Isabelle Douillet-de Pange
Collectie / Culturele programmatie
i.douillet-depange@fondationfolon.be

Pauline Loumaye
Tijdelijke tentoonstellingen

p.loumaye@fondationfolon.be

Elena Benazet
Collecties
e.benazet@fondationfolon.be

Donatienne de Vleeschauwer
Communicatie / Marketing

d.devleeschauwer@fondationfolon.be

Janny Devriendt
Art and culture management consultant
j.devriendt@fondationfolon.be

Nathalie Fièvé
Kunst & cultuurbemiddeling

n.fieve@fondationfolon.be

 

Moune Lachapelle
Educatieve werking

m.lachapelle@fondationfolon.be

Anémone Peeters
Artshop
a.peerters@fondationfolon.be

Véronique Vandendorpe
Artshop

artshop@fondationfolon.be

Luis Nunez Rosa
Logistiek en onderhoud

l.nunez@fondationfolon.be

Marie-Esther Verheyen
Publiekswerking

me.verheyen@fondationfolon.be

Sandra Vial
Atelier Folon – Monaco

atelierfolon@monaco.mc

 

 

ERECOMITÉ

Volgende personen vereerden de Stichting Folon met hun vriendschap: Valerio Adami, Balthus, Pol Bury, César, Henri Cartier-Bresson, André Delvaux, Lord Yehudi Menuhin, Renzo Piano, Andrée Putman, Jorge Semprun, José Van Dam, Simone Veil.