Info: rommelmarkt van Terhulpen

Op 23 en 24 september organiseert de gemeente Terhulpen haar grote rommelmarkt. De Combattantstraat zal afgesloten zijn voor verkeer. We raden je aan om via Waterloo te komen (Brusselse ring – Uitgang 27 Waterloo centrum).

×

Directie

Stéphanie Angelroth
Directrice
s.angelroth@fondationfolon.be

Pascale Bourdinon
Directieassistente
p.bourdinon@fondationfolon.be

Ariane Van den Eynde
Financieel verantwoordelijke
a.vandeneynde@fondationfolon.be

Luis Nunes Rosa
Logistiek
l.nunes@fondationfolon.be


Communicatie

Donatienne de Vleeschauwer
Communicatie & marketing
d.devleeschauwer@fondationfolon.be

 

 

 

Wetenschappelijke cel

Isabelle Douillet-de Pange
Curator
i.douillet-depange@fondationfolon.be

Pauline Loumaye
Tijdelijke tentoonstellingen
p.loumaye@fondationfolon.be

Elena Benazet
Collecties
e.benazet@fondationfolon.be

Publiekswerking

Moune Lachapelle
Verantwoordelijke voor de publiekswerking
m.lachapelle@fondationfolon.be

Julie Detournay
Reserveringen
info@fondationfolon.be

Esteban Miranda
Art Shop
e.miranda@fondationfolon.be

Sonia Compas
Administratie
s.compas@fondationfolon.be

Maëlle Guillot
Onthaal
m.guillot@fondationfolon.be

Flavia Nupnau
Onthaal
f.nupnau@fondationfolon.be

 

 

De raad van bestuur

De Raad van Bestuur bestaat uit de volgende leden:

Robert Collignon, voorzitter, Pierre Boucher, ondervoorzitter, Jean Courtin, penningmeester

Amaury Caprasse, Benoît de Hollain, Christophe Dister, Jean-Nicolas Dutry, Viviane Jacobs, Marc Laurencin, Gilles Mahieu, Robert Tollet, Tanguy Stuckens, gewone leden.

Stéphanie Angelroth, Sophie de La Tullaye, Claude de Selliers, Olivier Vanham, Yves Van Honacker, geassocieerde leden.

×

Voor musea is reserveren niet nodig.

Alleen voor intergenerationele activiteiten (rondleidingen en kunstworkshops) moet worden gereserveerd.

Laden in uitvoering ...

Tarieven

Museum

Volwassene 12€
Senior (+65 jaar) 8€
Student (-26 jaar met kaart) 5€
Jongere (-18 jaar) 5€
Kind (-6 jaar) Gratis
Gezinspakket (2 volwassenen & 3 jongeren) 30€
museumPASSmusées ; ICOM ; presse Gratis
Leraar (met kaart) 5€
Article 27 (met 1 ticket) 1,25€
Persoon met een beperking (met 1 begeleider) Gratis

Tijdelijke tentoonstelling

Volwassene 8€
Senior (+65 jaar) 7€
Student (-26 jaar met kaart) 5€
Jongere (-18 jaar) 5€
Kind (-6 jaar) Gratis
Gezinspakket (2 volwassenen & 3 jongeren) 30€
museumPASSmusées ; ICOM ; presse Gratis
Leraar (met kaart) 5€
Article 27 (met 1 ticket) 1,25€
Persoon met een beperking (met 1 begeleider) Gratis

Museum en tijdelijke tentoonstelling

Volwassene 15€
Senior (+65 jaar) 11€
Student (-26 jaar met kaart) 5€
Jongere (-18 jaar) 5€
Kind (-6 jaar) Gratis
Gezinspakket (2 volwassenen & 3 jongeren) 35€
museumPASSmusées ; ICOM ; presse Gratis
Leraar (met kaart) 5€
Article 27 (met 1 ticket) 1,25€
Persoon met een beperking (met 1 begeleider) Gratis