Directie

Stéphanie Angelroth
Directrice
s.angelroth@fondationfolon.be

Pascale Bourdinon
Directieassistente
p.bourdinon@fondationfolon.be

Ariane Van den Eynde
Financieel verantwoordelijke
a.vandeneynde@fondationfolon.be

Luis Nunes Rosa
Logistiek
l.nunes@fondationfolon.be

Communicatie

Donatienne de Vleeschauwer
Communicatie & marketing
d.devleeschauwer@fondationfolon.be

Wetenschappelijke cel

Isabelle Douillet-de Pange
Curator
i.douillet-depange@fondationfolon.be

Pauline Loumaye
Tijdelijke tentoonstellingen
p.loumaye@fondationfolon.be

Elena Benazet
Collecties
e.benazet@fondationfolon.be

Publiekswerking

Moune Lachapelle
Verantwoordelijke voor de publiekswerking
m.lachapelle@fondationfolon.be

Julie Detournay
Reserveringen
info@fondationfolon.be

Sonia Compas
Administratie
s.compas@fondationfolon.be

Esteban Miranda
Artshop
e.miranda@fondationfolon.be

Flavia Nupnau Perez
Artshop & onthaal
f.nupnau@fondationfolon.be

Hamida Marzouki
Onthaal
h.marzouki@fondationfolon.be

 

De raad van bestuur

De Raad van Bestuur bestaat uit de volgende leden:

Robert Collignon, voorzitter, Pierre Boucher, ondervoorzitter, Jean Courtin, penningmeester

Amaury Caprasse, Benoît de Hollain, Christophe Dister, Jean-Nicolas Dutry, Viviane Jacobs, Marc Laurencin, Gilles Mahieu, Robert Tollet, Tanguy Stuckens, gewone leden.

Stéphanie Angelroth, Sophie de La Tullaye, Claude de Selliers, Olivier Vanham, Yves Van Honacker, geassocieerde leden.

×

Voor musea is reserveren niet nodig.

Alleen voor intergenerationele activiteiten (rondleidingen en kunstworkshops) moet worden gereserveerd.

Laden in uitvoering ...

Tarieven

Museum

Volwassene 12€
Senior (+65 jaar) 10€
Student (-26 jaar met kaart) 5€
Jongere (-18 jaar) 5€
Kind (-6 jaar) Gratis
Gezinspakket (2 volwassenen & 3 jongeren) 30€
museumPASSmusées ; ICOM ; presse Gratis
Leraar (met kaart) 6€
Article 27 (met 1 ticket) 1,25€
Persoon met een beperking (met 1 begeleider) Gratis

Tijdelijke tentoonstelling

Volwassene 10€
Senior (+65 jaar) 9€
Student (-26 jaar met kaart) 5€
Jongere (-18 jaar) 5€
Kind (-6 jaar) Gratis
Gezinspakket (2 volwassenen & 3 jongeren) 30€
museumPASSmusées ; ICOM ; presse Gratis
Leraar (met kaart) 6€
Article 27 (met 1 ticket) 1,25€
Persoon met een beperking (met 1 begeleider) Gratis

Museum en tijdelijke tentoonstelling

Volwassene 15€
Senior (+65 jaar) 12€
Student (-26 jaar met kaart) 5€
Jongere (-18 jaar) 5€
Kind (-6 jaar) Gratis
Gezinspakket (2 volwassenen & 3 jongeren) 35€
museumPASSmusées ; ICOM ; presse Gratis
Leraar (met kaart) 6€
Article 27 (met 1 ticket) 1,25€
Persoon met een beperking (met 1 begeleider) Gratis